تلگرام مبل پایتخت جهت ارسال تصاویر شما مشتریان گرامی

 

شماره تماس مستقیم : 09212926410

EasyDNNNews

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

پوریا آبداری 0 11 رتبه مطلب: بدون رتبه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟ این سوالی است که ممکن است اغلب برای شما پیش بیاید، با توجه به افزایش روزافزون قیمت مبل شاید بعضی از خانوارها به خاطر مسائل اقتصادی...

چه بخش هایی از مبل را می‌توان تعمیر کرد؟

پوریا آبداری 0 26 رتبه مطلب: بدون رتبه

چه بخش هایی از مبل را میتوان تعمیر کرد؟ با تعمیر مبل پایتخت همراه باشید.  بخش‌های مختلفی از جمله کلاف مبل، پارچه مبل که به آن روکش می‌گویند، فوم و اسفنج مبل و رنگ مبل قابل تعمیر است و در صورت بروز هر گونه مشکل در این موارد، می‌توانید هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام کنید...

تعمیر مبل در 6 مرحله ی سریع

مبلمان مدرن

محمدرضا عقیقی 0 53 رتبه مطلب: بدون رتبه

در این مقاله تعمیر مبل در 6 مرحله ی سریع را  به شما خواهیم گفت. مبلمان از جمله مهم ترین اجزای دکوراسیون منزل هستند که در طول زمان ممکن است دچار فرسودگی، پارگی، خرابی و یا کثیفی شوند. تعمیر مبل راه حلی مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست برای بازسازی و نوسازی مبلمان قدیمی و کهنه به جای خرید مبلمان جدید است.

تعمیرات مبل شکسته

محمدرضا عقیقی 0 0 رتبه مطلب: بدون رتبه

گاهی اوقات مبلمان ما دچار آسیبهایی مانند شکستگی یا لقی میشود. این آسیبها میتوانند ظاهر مبلمان را خراب کنند و راحتی نشستن روی آن را کاهش دهند. خوشبختانه، تعمیر مبلمان شکسته معمولاً امکانپذیر است و میتوان مبلمان را دوباره به حالت اولیه خود بازگرداند. همچنین برای اطلاعات بیشتر به تعمیرات مبل پایتخت مراجعه کنید.

تعمیرات کلاف مبل

محمدرضا عقیقی 0 0 رتبه مطلب: بدون رتبه

تعمیر کلاف مبل یکی از خدمات اساسی در حوزه تعمیرات مبل محسوب میشود. کلاف مبل یکی از اجزای اصلی و ساختاری مبل است که استحکام و فرم مبل را حفظ میکند. با گذشت زمان و استفادهی مداوم، ممکن است کلاف مبل دچار آسیبهایی مانند لقی، ترک خوردگی، شکستگی یا پوسیدگی شود. در این صورت، باید کلاف مبل تعمیر شود تا مبل دوباره به حالت اولیه خود بازگردد.

RSS
12